Zacznij swoją przygodę z Overwatchem!

Już teraz warto pomyśleć o rozpoczęciu swojej przygody z grą Overwatch. To produkcja Blizzard, w którą od kilku lat zagrało już ponad 50 milionów graczy, co świadczy o ogromnym zainteresowaniu tym tytułem. Overwatch to pasjonująca i wciągająca gra typu strzelanka, gdzie wcielamy się w rolę jednego z członków sześcioosobowego teamu i walczymy z przeciwnikami. Każde kolejne zwycięstwo zwiększa nasze umiejętności, doświadczenie oraz pozwala na odblokowanie kolejnych rodzajów uzbrojenia i map.

Powyższe aspekty sprawiają, że gdy zaczniemy już grać i przeniesiemy się do fantastycznego świata Overwatch to bardzo trudno będzie nam przestać. Zaawansowana fabuła oraz bohaterowie, z którymi się utożsamiamy, sprawiają, że każde kolejne zwycięstwa jest motywatorem do działania. W ten sposób nie tylko spędzamy czas grając ze znajomymi, ale również uczymy się strategii oraz taktycznego planowania, co przyda nam się nie tylko w Overwatch, ale również w życiu prywatnym i zawodowym.

Jak wybrać bohatera?

Po zakupie gry stajemy przed pierwszym wyzwaniem. Musimy wybrać bohatera spośród dostępnych wariantów. Tu warto zwrócić uwagę na główny podział bohaterów ze względu na rolę jaką pełnią w rozgrywce. Pierwsza rola to tank i pełnią je bohaterowie, których zadaniem jest przyjmowanie na siebie ciosów przeciwnika oraz nacieranie typową szarżą, aby przełamać linię obrony przeciwnika. To ważna funkcja, która pozwala przebić się przez linie rywala i osłabić jego obronę. Kolejną grupą są bohaterowie nacierający, których zadaniem jest likwidowanie przeciwników, jednak są przy tym bardzo narażeni na straty, dlatego potrzebują silnej i zgranej drużyny w pobliżu.

Ostatnią z funkcji jest wsparcie drużyny. Pełnią ją bohaterowie, którzy odpowiadają za leczenie członków drużyny w Overwatch oraz dodawanie im punktów mocy, które potrzebne są w realizacji celów i pokonaniu drużyny przeciwnej. Każda z tych funkcji jest istotna w rozgrywce i każda z nich nie mogłaby istnieć bez silnego wsparcia, dlatego tak ważne jest zgranie i zebranie odpowiedniej drużyny, z którą będzie się walczyło na polu bitwy. Więcej o Overwatch oraz ciekawe wskazówki jak zacząć możecie znależć na https://blizzplanet.pl/overwatch/.

Możesz również polubić…